TÖÖTOAD

LOODUSLIKU VOOLIMISMASSI VALMISTAMINE

Loodusliku voolimismassi töötoas arutame mida poes müüdavad voolimismassid sisaldavad ning miks need on kahjulikud meid ümbritsevale. Räägime, mida toob endaga kaasa üks sisseost lapse meeleheaks ning aja sisustamiseks. Mõtiskleme miks on kasulik lapsega koos luua midagi sellist, mis ei võta looduselt midagi ära vaid teeb sellele hoopis pai.

Looduslik voolimismass on valmistatud söögiks sobilikest komponentidest ehk see ei ole meie tervisele kahjulik. Lisaks saab hiljem mängimiseks kõlbmatu voolimismassi linnalaps visata biojäätmete konteinerisse ja maalaps hoopis kompostihunnikusse. Looduslik voolimismass ei võta looduselt midagi ära, vaid teeb sellele hoopis pai!

PS! Looduslik voolimismass kuivab samuti kivikõvaks nagu poes müüdavad voolimismassid, kui need jätta õhu kätte seisma. Isevalmistatud voolimismassi saab kasutada just täpselt sama kaua nagu masstootmises toodetud voolimismassigi.

Kellele töötuba sobib?

Loodusliku voolimismassi töötuba sobib hästi lastevanematele ja lastele (ca 1-8 aastastele), kellel on soov õppida midagi uut ja huvitavat ning luua loodusega parem ühendus. 

Töötuba sobib suurepäraselt ka lasteaiarühmadele ja rühma õpetajatele. Lasteaia rühmal on võimalik õppeprogrammi raames tulla Kratikotta ise kohale või tuleb Rohekratt ise lasteaeda ja võtab endaga kaasa ka killuke loodust. Sinu lapse lasteaias ei ole Rohekratt veel käinud? Anna kindlasti kratt üles või saada lasteaed Kratikotta krutskeid tegema!

Töötuba sobib hästi veel ka laste sünnipäevadele, perepäevadele või suvepäevadele laste ja lastevanemate aja sisustamiseks. Anna vahvast peost või muust ägedast sündmusest meile teada ja teeme üheskoos lahedaid rohetegusid!

Töötoa kestvus sõltub suuresti üritusest. Rohekratt tuleb töötoaga ise kohale on töötoa kestvus ca 1 h – 1,5 h. Kratikojas tegutsedes lisandub töötoa ajale mõnusalt magus õuesoleku aeg ning sobilike taimede korjamine ehk töötuba võib olla pisut pikem ca 1,5 h – 2 h. 

Töötoa hind alates 130 euri.

Rohekokkuleppeid saab sõlmida e-mailitsi rohekratt@gmail.com või telefonitsi + 372 515 6886.