ROHEKRATI TÖÖTOAD ÜRITUSTELE

ROHEKRATIME KOOS JA VALMISTAME LOODUSLIKKU VOOLIMISMASSI!

Rohekratt suunab lastega peresid loodust hoidma ning õpetab, kuidas mängida nii, et mängurõõmu jaguks ka loodusele!

Looduslik voolimismass on valmistatud söögiks sobilikest komponentidest ehk see ei ole meie tervisele kahjulik. Lisaks saab hiljem mängimiseks kõlbmatu voolimismassi linnalaps visata biojäätmete konteinerisse ja maalaps hoopis kompostihunnikusse. Looduslik voolimismass ei võta looduselt midagi ära, vaid teeb sellele hoopis pai!

PS! Looduslik voolimismass kuivab samuti kivikõvaks nagu poes müüdavad voolimismassid, kui need jätta õhu kätte seisma. Isevalmistatud voolimismassi saab kasutada just täpselt sama kaua nagu masstootmises toodetud voolimismassigi.

Kellele töötuba sobib?

Loodusliku voolimismassi töötuba sobib hästi lastevanematele ja lastele (ca 1-8 aastastele), kellel on soov õppida midagi uut ja huvitavat ning luua loodusega parem ühendus. Muuda oma lapse sünnipäev meeldejäävaks rohekrutskeid tehes!

Töötuba sobib suurepäraselt ka lasteaiarühma õpetajatele ja lastele. Rühmal on võimalik õppeprogrammi raames Rohekratt endale külla kutsuda. Sinu lapse lasteaias ei ole Rohekratt veel käinud? Anna kindlasti kratt üles või saada lasteaed Kratikotta krutskeid tegema!

Töötuba sobib hästi veel ka ettevõtte perepäevadele, talve- või suvepäevadele laste ja lastevanemate aja sisustamiseks. Anna vahvast peost või muust ägedast sündmusest meile teada ja teeme üheskoos lahedaid rohetegusid!

Töötoa kestvus sõltub suuresti üritusest. Rohekratt tuleb töötoaga ise kohale on töötoa kestvus ca 1 h – 1,5 h. Kratikojas tegutsedes lisandub töötoa ajale mõnusalt magus õuesoleku aeg ning sobilike taimede korjamine ehk töötuba võib olla pisut pikem ca 1,5 h – 2 h. 

Töötoa hind alates 130 euri.

LOODUSLIK ORNAMENT DISAIN – see on loodusliku voolimismassi jätkukoolitus. Looduslikku ornament disaini koolitust saab läbida, kui oled läbinud eelnevalt loodusliku voolimismassi koolituse.

Töötoa kestvus ca 1,5 h – 2,5 h (olenevalt osalejate arvust)

Töötoa hind alates 140 euri.

2 in 1 koolitus LOODUSLIK VOOLIMISMASS + ORNAMENT DISAIN

Töötoa kestvus ca 2 h – 2,5 h (olenevalt osalejate arvust)

Töötoa hind alates 220 euri

Rohekokkuleppeid saab sõlmida e-mailitsi rohekratt@gmail.com või telefonitsi + 372 515 6886.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s